Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Nowy Port Góreckiego12:20
Marynarki Polskiej12:22
Śnieżna12:24
Stadion Energa Gdańsk12:26
Mostostal12:27
Żaglowa - AmberExpo12:28
Swojska12:30
Węzeł Kliniczna12:31
Twarda12:32
Stocznia Północna12:33
Stocznia SKM
 
12:35
0 min.
 
Plac Solidarności12:372 min.
 
Dworzec Główny12:394 min.
 
Hucisko12:427 min.
 
Powstańców Warszawskich12:4510 min.
 
Paska12:4611 min.
 
Ciasna12:4712 min.
 
Zakopiańska12:4813 min.
 
Skrajna12:5015 min.
 
Siedlce12:5217 min.
 
Piekarnicza12:5621 min.
 
Belgradzka12:5823 min.
 
Warneńska13:0025 min.
 
Kolumba13:0227 min.
 
Brętowo PKM13:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy