Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV14:19
Nowy Port Góreckiego14:20
Marynarki Polskiej14:22
Śnieżna14:24
Stadion Energa Gdańsk14:26
Mostostal14:27
Żaglowa - AmberExpo14:28
Swojska14:30
Węzeł Kliniczna14:31
Twarda14:32
Stocznia Północna14:33
Stocznia SKM
 
14:35
0 min.
 
Plac Solidarności14:372 min.
 
Dworzec Główny14:394 min.
 
Hucisko14:427 min.
 
Powstańców Warszawskich14:4510 min.
 
Paska14:4611 min.
 
Ciasna14:4712 min.
 
Zakopiańska14:4813 min.
 
Skrajna14:5015 min.
 
Siedlce14:5217 min.
 
Piekarnicza14:5621 min.
 
Belgradzka14:5823 min.
 
Warneńska15:0025 min.
 
Kolumba15:0227 min.
 
Brętowo PKM15:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy