{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV14:59
Nowy Port Góreckiego15:00
Marynarki Polskiej15:02
Śnieżna15:04
Stadion Energa Gdańsk15:06
Mostostal15:07
Żaglowa - AmberExpo15:08
Swojska15:10
Węzeł Kliniczna15:11
Twarda15:12
Stocznia Północna15:13
Stocznia SKM
 
15:15
0 min.
 
Plac Solidarności15:172 min.
 
Dworzec Główny15:194 min.
 
Hucisko15:227 min.
 
Powstańców Warszawskich15:2510 min.
 
Paska15:2611 min.
 
Ciasna15:2712 min.
 
Zakopiańska15:2813 min.
 
Skrajna15:3015 min.
 
Siedlce15:3217 min.
 
Piekarnicza15:3621 min.
 
Belgradzka15:3823 min.
 
Warneńska15:4025 min.
 
Kolumba15:4227 min.
 
Brętowo PKM15:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy