Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV20:19
Nowy Port Góreckiego20:20
Marynarki Polskiej20:22
Śnieżna20:24
Stadion Energa Gdańsk20:26
Mostostal20:27
Żaglowa - AmberExpo20:28
Swojska20:30
Węzeł Kliniczna20:31
Twarda20:32
Stocznia Północna20:33
Stocznia SKM
 
20:35
0 min.
 
Plac Solidarności20:372 min.
 
Dworzec Główny20:394 min.
 
Hucisko20:427 min.
 
Powstańców Warszawskich20:4510 min.
 
Paska20:4611 min.
 
Ciasna20:4712 min.
 
Zakopiańska20:4813 min.
 
Skrajna20:5015 min.
 
Siedlce20:5217 min.
 
Piekarnicza20:5621 min.
 
Belgradzka20:5823 min.
 
Warneńska21:0025 min.
 
Kolumba21:0227 min.
 
Brętowo PKM21:0530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy