{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV08:53
Nowy Port Góreckiego08:54
Marynarki Polskiej08:56
Śnieżna08:58
Stadion Energa Gdańsk09:00
Mostostal09:01
Żaglowa - AmberExpo09:02
Swojska09:04
Węzeł Kliniczna09:05
Twarda09:06
Stocznia Północna09:07
Stocznia SKM
 
09:09
0 min.
 
Plac Solidarności09:112 min.
 
Dworzec Główny09:134 min.
 
Hucisko09:167 min.
 
Powstańców Warszawskich09:1910 min.
 
Paska09:2011 min.
 
Ciasna09:2112 min.
 
Zakopiańska09:2213 min.
 
Skrajna09:2415 min.
 
Siedlce09:2617 min.
 
Piekarnicza09:3021 min.
 
Belgradzka09:3223 min.
 
Warneńska09:3425 min.
 
Kolumba09:3627 min.
 
Brętowo PKM09:3930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy