Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV10:33
Nowy Port Góreckiego10:34
Marynarki Polskiej10:36
Śnieżna10:38
Stadion Energa Gdańsk10:40
Mostostal10:41
Żaglowa - AmberExpo10:42
Swojska10:44
Węzeł Kliniczna10:45
Twarda10:46
Stocznia Północna10:47
Stocznia SKM
 
10:49
0 min.
 
Plac Solidarności10:512 min.
 
Dworzec Główny10:534 min.
 
Hucisko10:567 min.
 
Powstańców Warszawskich10:5910 min.
 
Paska11:0011 min.
 
Ciasna11:0112 min.
 
Zakopiańska11:0213 min.
 
Skrajna11:0415 min.
 
Siedlce11:0617 min.
 
Piekarnicza11:1021 min.
 
Belgradzka11:1223 min.
 
Warneńska11:1425 min.
 
Kolumba11:1627 min.
 
Brętowo PKM11:1930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy