Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV12:33
Nowy Port Góreckiego12:34
Marynarki Polskiej12:36
Śnieżna12:38
Stadion Energa Gdańsk12:40
Mostostal12:41
Żaglowa - AmberExpo12:42
Swojska12:44
Węzeł Kliniczna12:45
Twarda12:46
Stocznia Północna12:47
Stocznia SKM
 
12:49
0 min.
 
Plac Solidarności12:512 min.
 
Dworzec Główny12:534 min.
 
Hucisko12:567 min.
 
Powstańców Warszawskich12:5910 min.
 
Paska13:0011 min.
 
Ciasna13:0112 min.
 
Zakopiańska13:0213 min.
 
Skrajna13:0415 min.
 
Siedlce13:0617 min.
 
Piekarnicza13:1021 min.
 
Belgradzka13:1223 min.
 
Warneńska13:1425 min.
 
Kolumba13:1627 min.
 
Brętowo PKM13:1930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy