Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV13:23
Nowy Port Góreckiego13:24
Marynarki Polskiej13:26
Śnieżna13:28
Stadion Energa Gdańsk13:30
Mostostal13:31
Żaglowa - AmberExpo13:32
Swojska13:34
Węzeł Kliniczna13:35
Twarda13:36
Stocznia Północna13:37
Stocznia SKM
 
13:39
0 min.
 
Plac Solidarności13:412 min.
 
Dworzec Główny13:434 min.
 
Hucisko13:467 min.
 
Powstańców Warszawskich13:4910 min.
 
Paska13:5011 min.
 
Ciasna13:5112 min.
 
Zakopiańska13:5213 min.
 
Skrajna13:5415 min.
 
Siedlce13:5617 min.
 
Piekarnicza14:0021 min.
 
Belgradzka14:0223 min.
 
Warneńska14:0425 min.
 
Kolumba14:0627 min.
 
Brętowo PKM14:0930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy