Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:54
Marynarki Polskiej13:56
Śnieżna13:58
Stadion Energa Gdańsk14:00
Mostostal14:01
Żaglowa - AmberExpo14:02
Swojska14:04
Węzeł Kliniczna14:05
Twarda14:06
Stocznia Północna14:07
Stocznia SKM
 
14:09
0 min.
 
Plac Solidarności14:112 min.
 
Dworzec Główny14:134 min.
 
Hucisko14:167 min.
 
Powstańców Warszawskich14:1910 min.
 
Paska14:2011 min.
 
Ciasna14:2112 min.
 
Zakopiańska14:2213 min.
 
Skrajna14:2415 min.
 
Siedlce14:2617 min.
 
Piekarnicza14:3021 min.
 
Belgradzka14:3223 min.
 
Warneńska14:3425 min.
 
Kolumba14:3627 min.
 
Brętowo PKM14:3930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy