Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:06
Marynarki Polskiej22:08
Śnieżna22:10
Stadion Energa Gdańsk22:12
Mostostal22:13
Żaglowa - AmberExpo22:14
Swojska22:16
Węzeł Kliniczna22:17
Twarda22:18
Stocznia Północna22:19
Stocznia SKM22:21
Plac Solidarności22:23
Dworzec Główny22:25
Hucisko
 
22:28
0 min.
 
Powstańców Warszawskich22:313 min.
 
Paska22:324 min.
 
Ciasna22:335 min.
 
Zakopiańska22:346 min.
 
Skrajna22:368 min.
 
Siedlce22:3810 min.
 
Piekarnicza22:4214 min.
 
Belgradzka22:4416 min.
 
Warneńska22:4618 min.
 
Kolumba22:4820 min.
 
Brętowo PKM22:5123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy