Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:15
Marynarki Polskiej05:17
Śnieżna05:19
Stadion Energa Gdańsk05:21
Mostostal05:22
Żaglowa - AmberExpo05:23
Swojska05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Twarda05:27
Stocznia Północna05:28
Stocznia SKM05:30
Plac Solidarności05:32
Dworzec Główny05:34
Hucisko
 
05:37
0 min.
 
Powstańców Warszawskich05:403 min.
 
Paska05:414 min.
 
Ciasna05:425 min.
 
Zakopiańska05:436 min.
 
Skrajna05:458 min.
 
Siedlce05:4710 min.
 
Piekarnicza05:5114 min.
 
Belgradzka05:5316 min.
 
Warneńska05:5518 min.
 
Kolumba05:5720 min.
 
Brętowo PKM06:0023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy