Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Nowy Port Góreckiego08:00
Marynarki Polskiej08:02
Śnieżna08:04
Stadion Energa Gdańsk08:06
Mostostal08:07
Żaglowa - AmberExpo08:08
Swojska08:10
Węzeł Kliniczna08:11
Twarda08:12
Stocznia Północna08:13
Stocznia SKM08:15
Plac Solidarności08:17
Dworzec Główny08:19
Hucisko
 
08:22
0 min.
 
Powstańców Warszawskich08:253 min.
 
Paska08:264 min.
 
Ciasna08:275 min.
 
Zakopiańska08:286 min.
 
Skrajna08:308 min.
 
Siedlce08:3210 min.
 
Piekarnicza08:3614 min.
 
Belgradzka08:3816 min.
 
Warneńska08:4018 min.
 
Kolumba08:4220 min.
 
Brętowo PKM08:4523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy