Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV11:19
Nowy Port Góreckiego11:20
Marynarki Polskiej11:22
Śnieżna11:24
Stadion Energa Gdańsk11:26
Mostostal11:27
Żaglowa - AmberExpo11:28
Swojska11:30
Węzeł Kliniczna11:31
Twarda11:32
Stocznia Północna11:33
Stocznia SKM11:35
Plac Solidarności11:37
Dworzec Główny11:39
Hucisko
 
11:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich11:453 min.
 
Paska11:464 min.
 
Ciasna11:475 min.
 
Zakopiańska11:486 min.
 
Skrajna11:508 min.
 
Siedlce11:5210 min.
 
Piekarnicza11:5614 min.
 
Belgradzka11:5816 min.
 
Warneńska12:0018 min.
 
Kolumba12:0220 min.
 
Brętowo PKM12:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy