Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV15:19
Nowy Port Góreckiego15:20
Marynarki Polskiej15:22
Śnieżna15:24
Stadion Energa Gdańsk15:26
Mostostal15:27
Żaglowa - AmberExpo15:28
Swojska15:30
Węzeł Kliniczna15:31
Twarda15:32
Stocznia Północna15:33
Stocznia SKM15:35
Plac Solidarności15:37
Dworzec Główny15:39
Hucisko
 
15:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich15:453 min.
 
Paska15:464 min.
 
Ciasna15:475 min.
 
Zakopiańska15:486 min.
 
Skrajna15:508 min.
 
Siedlce15:5210 min.
 
Piekarnicza15:5614 min.
 
Belgradzka15:5816 min.
 
Warneńska16:0018 min.
 
Kolumba16:0220 min.
 
Brętowo PKM16:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy