Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM22:00
Plac Solidarności22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko
 
22:07
0 min.
 
Powstańców Warszawskich22:103 min.
 
Paska22:114 min.
 
Ciasna22:125 min.
 
Zakopiańska22:136 min.
 
Skrajna22:158 min.
 
Siedlce22:1710 min.
 
Piekarnicza22:2114 min.
 
Belgradzka22:2316 min.
 
Warneńska22:2518 min.
 
Kolumba22:2720 min.
 
Brętowo PKM22:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy