Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV05:44
Nowy Port Góreckiego05:45
Marynarki Polskiej05:47
Śnieżna05:49
Stadion Energa Gdańsk05:51
Mostostal05:52
Żaglowa - AmberExpo05:53
Swojska05:55
Węzeł Kliniczna05:56
Twarda05:57
Stocznia Północna05:58
Stocznia SKM06:00
Plac Solidarności06:02
Dworzec Główny06:04
Hucisko
 
06:07
0 min.
 
Powstańców Warszawskich06:103 min.
 
Paska06:114 min.
 
Ciasna06:125 min.
 
Zakopiańska06:136 min.
 
Skrajna06:158 min.
 
Siedlce06:1710 min.
 
Piekarnicza06:2114 min.
 
Belgradzka06:2316 min.
 
Warneńska06:2518 min.
 
Kolumba06:2720 min.
 
Brętowo PKM06:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy