Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV08:14
Nowy Port Góreckiego08:15
Marynarki Polskiej08:17
Śnieżna08:19
Stadion Energa Gdańsk08:21
Mostostal08:22
Żaglowa - AmberExpo08:23
Swojska08:25
Węzeł Kliniczna08:26
Twarda08:27
Stocznia Północna08:28
Stocznia SKM08:30
Plac Solidarności08:32
Dworzec Główny08:34
Hucisko
 
08:37
0 min.
 
Powstańców Warszawskich08:403 min.
 
Paska08:414 min.
 
Ciasna08:425 min.
 
Zakopiańska08:436 min.
 
Skrajna08:458 min.
 
Siedlce08:4710 min.
 
Piekarnicza08:5114 min.
 
Belgradzka08:5316 min.
 
Warneńska08:5518 min.
 
Kolumba08:5720 min.
 
Brętowo PKM09:0023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy