Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Nowy Port Góreckiego12:20
Marynarki Polskiej12:22
Śnieżna12:24
Stadion Energa Gdańsk12:26
Mostostal12:27
Żaglowa - AmberExpo12:28
Swojska12:30
Węzeł Kliniczna12:31
Twarda12:32
Stocznia Północna12:33
Stocznia SKM12:35
Plac Solidarności12:37
Dworzec Główny12:39
Hucisko
 
12:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich12:453 min.
 
Paska12:464 min.
 
Ciasna12:475 min.
 
Zakopiańska12:486 min.
 
Skrajna12:508 min.
 
Siedlce12:5210 min.
 
Piekarnicza12:5614 min.
 
Belgradzka12:5816 min.
 
Warneńska13:0018 min.
 
Kolumba13:0220 min.
 
Brętowo PKM13:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy