Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:00
Marynarki Polskiej13:02
Śnieżna13:04
Stadion Energa Gdańsk13:06
Mostostal13:07
Żaglowa - AmberExpo13:08
Swojska13:10
Węzeł Kliniczna13:11
Twarda13:12
Stocznia Północna13:13
Stocznia SKM13:15
Plac Solidarności13:17
Dworzec Główny13:19
Hucisko
 
13:22
0 min.
 
Powstańców Warszawskich13:253 min.
 
Paska13:264 min.
 
Ciasna13:275 min.
 
Zakopiańska13:286 min.
 
Skrajna13:308 min.
 
Siedlce13:3210 min.
 
Piekarnicza13:3614 min.
 
Belgradzka13:3816 min.
 
Warneńska13:4018 min.
 
Kolumba13:4220 min.
 
Brętowo PKM13:4523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy