Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV14:19
Nowy Port Góreckiego14:20
Marynarki Polskiej14:22
Śnieżna14:24
Stadion Energa Gdańsk14:26
Mostostal14:27
Żaglowa - AmberExpo14:28
Swojska14:30
Węzeł Kliniczna14:31
Twarda14:32
Stocznia Północna14:33
Stocznia SKM14:35
Plac Solidarności14:37
Dworzec Główny14:39
Hucisko
 
14:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich14:453 min.
 
Paska14:464 min.
 
Ciasna14:475 min.
 
Zakopiańska14:486 min.
 
Skrajna14:508 min.
 
Siedlce14:5210 min.
 
Piekarnicza14:5614 min.
 
Belgradzka14:5816 min.
 
Warneńska15:0018 min.
 
Kolumba15:0220 min.
 
Brętowo PKM15:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy