Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV15:39
Nowy Port Góreckiego15:40
Marynarki Polskiej15:42
Śnieżna15:44
Stadion Energa Gdańsk15:46
Mostostal15:47
Żaglowa - AmberExpo15:48
Swojska15:50
Węzeł Kliniczna15:51
Twarda15:52
Stocznia Północna15:53
Stocznia SKM15:55
Plac Solidarności15:57
Dworzec Główny15:59
Hucisko
 
16:02
0 min.
 
Powstańców Warszawskich16:053 min.
 
Paska16:064 min.
 
Ciasna16:075 min.
 
Zakopiańska16:086 min.
 
Skrajna16:108 min.
 
Siedlce16:1210 min.
 
Piekarnicza16:1614 min.
 
Belgradzka16:1816 min.
 
Warneńska16:2018 min.
 
Kolumba16:2220 min.
 
Brętowo PKM16:2523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy