Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV15:59
Nowy Port Góreckiego16:00
Marynarki Polskiej16:02
Śnieżna16:04
Stadion Energa Gdańsk16:06
Mostostal16:07
Żaglowa - AmberExpo16:08
Swojska16:10
Węzeł Kliniczna16:11
Twarda16:12
Stocznia Północna16:13
Stocznia SKM16:15
Plac Solidarności16:17
Dworzec Główny16:19
Hucisko
 
16:22
0 min.
 
Powstańców Warszawskich16:253 min.
 
Paska16:264 min.
 
Ciasna16:275 min.
 
Zakopiańska16:286 min.
 
Skrajna16:308 min.
 
Siedlce16:3210 min.
 
Piekarnicza16:3614 min.
 
Belgradzka16:3816 min.
 
Warneńska16:4018 min.
 
Kolumba16:4220 min.
 
Brętowo PKM16:4523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy