Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Władysława IV20:44
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion Energa Gdańsk20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna20:58
Stocznia SKM21:00
Plac Solidarności21:02
Dworzec Główny21:04
Hucisko
 
21:07
0 min.
 
Powstańców Warszawskich21:103 min.
 
Paska21:114 min.
 
Ciasna21:125 min.
 
Zakopiańska21:136 min.
 
Skrajna21:158 min.
 
Siedlce21:1710 min.
 
Piekarnicza21:2114 min.
 
Belgradzka21:2316 min.
 
Warneńska21:2518 min.
 
Kolumba21:2720 min.
 
Brętowo PKM21:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy