Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:20
Marynarki Polskiej22:22
Śnieżna22:24
Stadion Energa Gdańsk22:26
Mostostal22:27
Żaglowa - AmberExpo22:28
Swojska22:30
Węzeł Kliniczna22:31
Twarda22:32
Stocznia Północna22:33
Stocznia SKM22:35
Plac Solidarności22:37
Dworzec Główny22:39
Hucisko
 
22:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich22:442 min.
 
Paska22:453 min.
 
Ciasna22:464 min.
 
Zakopiańska22:475 min.
 
Skrajna22:486 min.
 
Siedlce22:508 min.
 
Piekarnicza22:5412 min.
 
Belgradzka22:5614 min.
 
Warneńska22:5816 min.
 
Kolumba23:0018 min.
 
Brętowo PKM23:0321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy