Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Władysława IV08:43
Nowy Port Góreckiego08:44
Marynarki Polskiej08:46
Śnieżna08:48
Stadion Energa Gdańsk08:50
Mostostal08:51
Żaglowa - AmberExpo08:52
Swojska08:54
Węzeł Kliniczna08:55
Twarda08:56
Stocznia Północna08:57
Stocznia SKM08:59
Plac Solidarności09:01
Dworzec Główny09:03
Hucisko
 
09:06
0 min.
 
Powstańców Warszawskich09:093 min.
 
Paska09:104 min.
 
Ciasna09:115 min.
 
Zakopiańska09:126 min.
 
Skrajna09:148 min.
 
Siedlce09:1610 min.
 
Piekarnicza09:2014 min.
 
Belgradzka09:2216 min.
 
Warneńska09:2418 min.
 
Kolumba09:2620 min.
 
Brętowo PKM09:2923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy