Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV09:23
Nowy Port Góreckiego09:24
Marynarki Polskiej09:26
Śnieżna09:28
Stadion Energa Gdańsk09:30
Mostostal09:31
Żaglowa - AmberExpo09:32
Swojska09:34
Węzeł Kliniczna09:35
Twarda09:36
Stocznia Północna09:37
Stocznia SKM09:39
Plac Solidarności09:41
Dworzec Główny09:43
Hucisko
 
09:46
0 min.
 
Powstańców Warszawskich09:493 min.
 
Paska09:504 min.
 
Ciasna09:515 min.
 
Zakopiańska09:526 min.
 
Skrajna09:548 min.
 
Siedlce09:5610 min.
 
Piekarnicza10:0014 min.
 
Belgradzka10:0216 min.
 
Warneńska10:0418 min.
 
Kolumba10:0620 min.
 
Brętowo PKM10:0923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy