Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Władysława IV09:43
Nowy Port Góreckiego09:44
Marynarki Polskiej09:46
Śnieżna09:48
Stadion Energa Gdańsk09:50
Mostostal09:51
Żaglowa - AmberExpo09:52
Swojska09:54
Węzeł Kliniczna09:55
Twarda09:56
Stocznia Północna09:57
Stocznia SKM09:59
Plac Solidarności10:01
Dworzec Główny10:03
Hucisko
 
10:06
0 min.
 
Powstańców Warszawskich10:093 min.
 
Paska10:104 min.
 
Ciasna10:115 min.
 
Zakopiańska10:126 min.
 
Skrajna10:148 min.
 
Siedlce10:1610 min.
 
Piekarnicza10:2014 min.
 
Belgradzka10:2216 min.
 
Warneńska10:2418 min.
 
Kolumba10:2620 min.
 
Brętowo PKM10:2923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy