Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV09:53
Nowy Port Góreckiego09:54
Marynarki Polskiej09:56
Śnieżna09:58
Stadion Energa Gdańsk10:00
Mostostal10:01
Żaglowa - AmberExpo10:02
Swojska10:04
Węzeł Kliniczna10:05
Twarda10:06
Stocznia Północna10:07
Stocznia SKM10:09
Plac Solidarności10:11
Dworzec Główny10:13
Hucisko
 
10:16
0 min.
 
Powstańców Warszawskich10:193 min.
 
Paska10:204 min.
 
Ciasna10:215 min.
 
Zakopiańska10:226 min.
 
Skrajna10:248 min.
 
Siedlce10:2610 min.
 
Piekarnicza10:3014 min.
 
Belgradzka10:3216 min.
 
Warneńska10:3418 min.
 
Kolumba10:3620 min.
 
Brętowo PKM10:3923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy