{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV13:13
Nowy Port Góreckiego13:14
Marynarki Polskiej13:16
Śnieżna13:18
Stadion Energa Gdańsk13:20
Mostostal13:21
Żaglowa - AmberExpo13:22
Swojska13:24
Węzeł Kliniczna13:25
Twarda13:26
Stocznia Północna13:27
Stocznia SKM13:29
Plac Solidarności13:31
Dworzec Główny13:33
Hucisko
 
13:36
0 min.
 
Powstańców Warszawskich13:393 min.
 
Paska13:404 min.
 
Ciasna13:415 min.
 
Zakopiańska13:426 min.
 
Skrajna13:448 min.
 
Siedlce13:4610 min.
 
Piekarnicza13:5014 min.
 
Belgradzka13:5216 min.
 
Warneńska13:5418 min.
 
Kolumba13:5620 min.
 
Brętowo PKM13:5923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy