{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Góreckiego16:14
Marynarki Polskiej16:16
Śnieżna16:18
Stadion Energa Gdańsk16:20
Mostostal16:21
Żaglowa - AmberExpo16:22
Swojska16:24
Węzeł Kliniczna16:25
Twarda16:26
Stocznia Północna16:27
Stocznia SKM16:29
Plac Solidarności16:31
Dworzec Główny16:33
Hucisko
 
16:36
0 min.
 
Powstańców Warszawskich16:393 min.
 
Paska16:404 min.
 
Ciasna16:415 min.
 
Zakopiańska16:426 min.
 
Skrajna16:448 min.
 
Siedlce16:4610 min.
 
Piekarnicza16:5014 min.
 
Belgradzka16:5216 min.
 
Warneńska16:5418 min.
 
Kolumba16:5620 min.
 
Brętowo PKM16:5923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy