Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV17:18
Nowy Port Góreckiego17:19
Marynarki Polskiej17:21
Śnieżna17:23
Stadion Energa Gdańsk17:25
Mostostal17:26
Żaglowa - AmberExpo17:27
Swojska17:29
Węzeł Kliniczna17:30
Twarda17:31
Stocznia Północna17:32
Stocznia SKM17:34
Plac Solidarności17:36
Dworzec Główny17:38
Hucisko
 
17:41
0 min.
 
Powstańców Warszawskich17:443 min.
 
Paska17:454 min.
 
Ciasna17:465 min.
 
Zakopiańska17:476 min.
 
Skrajna17:498 min.
 
Siedlce17:5110 min.
 
Piekarnicza17:5514 min.
 
Belgradzka17:5716 min.
 
Warneńska17:5918 min.
 
Kolumba18:0120 min.
 
Brętowo PKM18:0423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy