Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV17:28
Nowy Port Góreckiego17:29
Marynarki Polskiej17:31
Śnieżna17:33
Stadion Energa Gdańsk17:35
Mostostal17:36
Żaglowa - AmberExpo17:37
Swojska17:39
Węzeł Kliniczna17:40
Twarda17:41
Stocznia Północna17:42
Stocznia SKM17:44
Plac Solidarności17:46
Dworzec Główny17:48
Hucisko
 
17:51
0 min.
 
Powstańców Warszawskich17:543 min.
 
Paska17:554 min.
 
Ciasna17:565 min.
 
Zakopiańska17:576 min.
 
Skrajna17:598 min.
 
Siedlce18:0110 min.
 
Piekarnicza18:0514 min.
 
Belgradzka18:0716 min.
 
Warneńska18:0918 min.
 
Kolumba18:1120 min.
 
Brętowo PKM18:1423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy