Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV18:58
Nowy Port Góreckiego18:59
Marynarki Polskiej19:01
Śnieżna19:03
Stadion Energa Gdańsk19:05
Mostostal19:06
Żaglowa - AmberExpo19:07
Swojska19:09
Węzeł Kliniczna19:10
Twarda19:11
Stocznia Północna19:12
Stocznia SKM19:14
Plac Solidarności19:16
Dworzec Główny19:18
Hucisko
 
19:21
0 min.
 
Powstańców Warszawskich19:243 min.
 
Paska19:254 min.
 
Ciasna19:265 min.
 
Zakopiańska19:276 min.
 
Skrajna19:298 min.
 
Siedlce19:3110 min.
 
Piekarnicza19:3514 min.
 
Belgradzka19:3716 min.
 
Warneńska19:3918 min.
 
Kolumba19:4120 min.
 
Brętowo PKM19:4423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy