Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV20:19
Nowy Port Góreckiego20:20
Marynarki Polskiej20:22
Śnieżna20:24
Stadion Energa Gdańsk20:26
Mostostal20:27
Żaglowa - AmberExpo20:28
Swojska20:30
Węzeł Kliniczna20:31
Twarda20:32
Stocznia Północna20:33
Stocznia SKM20:35
Plac Solidarności20:37
Dworzec Główny20:39
Hucisko
 
20:42
0 min.
 
Powstańców Warszawskich20:453 min.
 
Paska20:464 min.
 
Ciasna20:475 min.
 
Zakopiańska20:486 min.
 
Skrajna20:508 min.
 
Siedlce20:5210 min.
 
Piekarnicza20:5614 min.
 
Belgradzka20:5816 min.
 
Warneńska21:0018 min.
 
Kolumba21:0220 min.
 
Brętowo PKM21:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy