{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Góreckiego04:15
Marynarki Polskiej04:17
Śnieżna04:19
Stadion Energa Gdańsk04:21
Mostostal04:22
Żaglowa - AmberExpo04:23
Swojska04:25
Węzeł Kliniczna04:26
Twarda04:27
Stocznia Północna04:28
Stocznia SKM04:30
Plac Solidarności04:32
Dworzec Główny04:34
Hucisko04:37
Powstańców Warszawskich04:40
Paska
 
04:41
0 min.
 
Ciasna04:421 min.
 
Zakopiańska04:432 min.
 
Skrajna04:454 min.
 
Siedlce04:476 min.
 
Piekarnicza04:5110 min.
 
Belgradzka04:5312 min.
 
Warneńska04:5514 min.
 
Kolumba04:5716 min.
 
Brętowo PKM05:0019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy