Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Nowy Port Góreckiego05:45
Marynarki Polskiej05:47
Śnieżna05:49
Stadion Energa Gdańsk05:51
Mostostal05:52
Żaglowa - AmberExpo05:53
Swojska05:55
Węzeł Kliniczna05:56
Twarda05:57
Stocznia Północna05:58
Stocznia SKM06:00
Plac Solidarności06:02
Dworzec Główny06:04
Hucisko06:07
Powstańców Warszawskich06:10
Paska
 
06:11
0 min.
 
Ciasna06:121 min.
 
Zakopiańska06:132 min.
 
Skrajna06:154 min.
 
Siedlce06:176 min.
 
Piekarnicza06:2110 min.
 
Belgradzka06:2312 min.
 
Warneńska06:2514 min.
 
Kolumba06:2716 min.
 
Brętowo PKM06:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy