Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:00
Marynarki Polskiej13:02
Śnieżna13:04
Stadion Energa Gdańsk13:06
Mostostal13:07
Żaglowa - AmberExpo13:08
Swojska13:10
Węzeł Kliniczna13:11
Twarda13:12
Stocznia Północna13:13
Stocznia SKM13:15
Plac Solidarności13:17
Dworzec Główny13:19
Hucisko13:22
Powstańców Warszawskich13:25
Paska
 
13:26
0 min.
 
Ciasna13:271 min.
 
Zakopiańska13:282 min.
 
Skrajna13:304 min.
 
Siedlce13:326 min.
 
Piekarnicza13:3610 min.
 
Belgradzka13:3812 min.
 
Warneńska13:4014 min.
 
Kolumba13:4216 min.
 
Brętowo PKM13:4519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy