Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Nowy Port Góreckiego04:00
Marynarki Polskiej04:02
Śnieżna04:04
Stadion Energa Gdańsk04:06
Mostostal04:07
Żaglowa - AmberExpo04:08
Swojska04:10
Węzeł Kliniczna04:11
Twarda04:12
Stocznia Północna04:13
Stocznia SKM04:15
Plac Solidarności04:17
Dworzec Główny04:19
Hucisko04:22
Powstańców Warszawskich04:25
Paska
 
04:26
0 min.
 
Ciasna04:271 min.
 
Zakopiańska04:282 min.
 
Skrajna04:304 min.
 
Siedlce04:326 min.
 
Piekarnicza04:3610 min.
 
Belgradzka04:3812 min.
 
Warneńska04:4014 min.
 
Kolumba04:4216 min.
 
Brętowo PKM04:4519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy