Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego21:45
Marynarki Polskiej21:47
Śnieżna21:49
Stadion Energa Gdańsk21:51
Mostostal21:52
Żaglowa - AmberExpo21:53
Swojska21:55
Węzeł Kliniczna21:56
Twarda21:57
Stocznia Północna21:58
Stocznia SKM22:00
Plac Solidarności22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko22:07
Powstańców Warszawskich22:10
Paska
 
22:11
0 min.
 
Ciasna22:121 min.
 
Zakopiańska22:132 min.
 
Skrajna22:154 min.
 
Siedlce22:176 min.
 
Piekarnicza22:2110 min.
 
Belgradzka22:2312 min.
 
Warneńska22:2514 min.
 
Kolumba22:2716 min.
 
Brętowo PKM22:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy