Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Nowy Port Góreckiego07:34
Marynarki Polskiej07:36
Śnieżna07:38
Stadion Energa Gdańsk07:40
Mostostal07:41
Żaglowa - AmberExpo07:42
Swojska07:44
Węzeł Kliniczna07:45
Twarda07:46
Stocznia Północna07:47
Stocznia SKM07:49
Plac Solidarności07:51
Dworzec Główny07:53
Hucisko07:56
Powstańców Warszawskich07:59
Paska
 
08:00
0 min.
 
Ciasna08:011 min.
 
Zakopiańska08:022 min.
 
Skrajna08:044 min.
 
Siedlce08:066 min.
 
Piekarnicza08:1010 min.
 
Belgradzka08:1212 min.
 
Warneńska08:1414 min.
 
Kolumba08:1616 min.
 
Brętowo PKM08:1919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy