Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego09:34
Marynarki Polskiej09:36
Śnieżna09:38
Stadion Energa Gdańsk09:40
Mostostal09:41
Żaglowa - AmberExpo09:42
Swojska09:44
Węzeł Kliniczna09:45
Twarda09:46
Stocznia Północna09:47
Stocznia SKM09:49
Plac Solidarności09:51
Dworzec Główny09:53
Hucisko09:56
Powstańców Warszawskich09:59
Paska
 
10:00
0 min.
 
Ciasna10:011 min.
 
Zakopiańska10:022 min.
 
Skrajna10:044 min.
 
Siedlce10:066 min.
 
Piekarnicza10:1010 min.
 
Belgradzka10:1212 min.
 
Warneńska10:1414 min.
 
Kolumba10:1616 min.
 
Brętowo PKM10:1919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy