Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:54
Marynarki Polskiej13:56
Śnieżna13:58
Stadion Energa Gdańsk14:00
Mostostal14:01
Żaglowa - AmberExpo14:02
Swojska14:04
Węzeł Kliniczna14:05
Twarda14:06
Stocznia Północna14:07
Stocznia SKM14:09
Plac Solidarności14:11
Dworzec Główny14:13
Hucisko14:16
Powstańców Warszawskich14:19
Paska
 
14:20
0 min.
 
Ciasna14:211 min.
 
Zakopiańska14:222 min.
 
Skrajna14:244 min.
 
Siedlce14:266 min.
 
Piekarnicza14:3010 min.
 
Belgradzka14:3212 min.
 
Warneńska14:3414 min.
 
Kolumba14:3616 min.
 
Brętowo PKM14:3919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy