Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:44
Marynarki Polskiej14:46
Śnieżna14:48
Stadion Energa Gdańsk14:50
Mostostal14:51
Żaglowa - AmberExpo14:52
Swojska14:54
Węzeł Kliniczna14:55
Twarda14:56
Stocznia Północna14:57
Stocznia SKM14:59
Plac Solidarności15:01
Dworzec Główny15:03
Hucisko15:06
Powstańców Warszawskich15:09
Paska
 
15:10
0 min.
 
Ciasna15:111 min.
 
Zakopiańska15:122 min.
 
Skrajna15:144 min.
 
Siedlce15:166 min.
 
Piekarnicza15:2010 min.
 
Belgradzka15:2212 min.
 
Warneńska15:2414 min.
 
Kolumba15:2616 min.
 
Brętowo PKM15:2919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy