Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:54
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion Energa Gdańsk15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna15:05
Twarda15:06
Stocznia Północna15:07
Stocznia SKM15:09
Plac Solidarności15:11
Dworzec Główny15:13
Hucisko15:16
Powstańców Warszawskich15:19
Paska
 
15:20
0 min.
 
Ciasna15:211 min.
 
Zakopiańska15:222 min.
 
Skrajna15:244 min.
 
Siedlce15:266 min.
 
Piekarnicza15:3010 min.
 
Belgradzka15:3212 min.
 
Warneńska15:3414 min.
 
Kolumba15:3616 min.
 
Brętowo PKM15:3919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy