Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Nowy Port Góreckiego15:04
Marynarki Polskiej15:06
Śnieżna15:08
Stadion Energa Gdańsk15:10
Mostostal15:11
Żaglowa - AmberExpo15:12
Swojska15:14
Węzeł Kliniczna15:15
Twarda15:16
Stocznia Północna15:17
Stocznia SKM15:19
Plac Solidarności15:21
Dworzec Główny15:23
Hucisko15:26
Powstańców Warszawskich15:29
Paska
 
15:30
0 min.
 
Ciasna15:311 min.
 
Zakopiańska15:322 min.
 
Skrajna15:344 min.
 
Siedlce15:366 min.
 
Piekarnicza15:4010 min.
 
Belgradzka15:4212 min.
 
Warneńska15:4414 min.
 
Kolumba15:4616 min.
 
Brętowo PKM15:4919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy