Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego15:34
Marynarki Polskiej15:36
Śnieżna15:38
Stadion Energa Gdańsk15:40
Mostostal15:41
Żaglowa - AmberExpo15:42
Swojska15:44
Węzeł Kliniczna15:45
Twarda15:46
Stocznia Północna15:47
Stocznia SKM15:49
Plac Solidarności15:51
Dworzec Główny15:53
Hucisko15:56
Powstańców Warszawskich15:59
Paska
 
16:00
0 min.
 
Ciasna16:011 min.
 
Zakopiańska16:022 min.
 
Skrajna16:044 min.
 
Siedlce16:066 min.
 
Piekarnicza16:1010 min.
 
Belgradzka16:1212 min.
 
Warneńska16:1414 min.
 
Kolumba16:1616 min.
 
Brętowo PKM16:1919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy