Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:45
Marynarki Polskiej22:47
Śnieżna22:49
Stadion Energa Gdańsk22:51
Mostostal22:52
Żaglowa - AmberExpo22:53
Swojska22:55
Węzeł Kliniczna
 
22:56
0 min.
 
Twarda22:571 min.
 
Stocznia Północna22:582 min.
 
Stocznia SKM23:004 min.
 
Plac Solidarności23:026 min.
 
Dworzec Główny23:048 min.
 
Hucisko23:0610 min.
 
Powstańców Warszawskich23:0812 min.
 
Paska23:0913 min.
 
Ciasna23:1014 min.
 
Zakopiańska23:1115 min.
 
Skrajna23:1216 min.
 
Siedlce23:1418 min.
 
Piekarnicza23:1822 min.
 
Belgradzka23:2024 min.
 
Warneńska23:2226 min.
 
Kolumba23:2428 min.
 
Brętowo PKM23:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy