Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Nowy Port Góreckiego05:07
Marynarki Polskiej05:09
Śnieżna05:11
Stadion Energa Gdańsk05:13
Mostostal05:14
Żaglowa - AmberExpo05:15
Swojska05:17
Węzeł Kliniczna
 
05:18
0 min.
 
Twarda05:191 min.
 
Stocznia Północna05:202 min.
 
Stocznia SKM05:224 min.
 
Plac Solidarności05:246 min.
 
Dworzec Główny05:268 min.
 
Hucisko05:2911 min.
 
Powstańców Warszawskich05:3214 min.
 
Paska05:3315 min.
 
Ciasna05:3416 min.
 
Zakopiańska05:3517 min.
 
Skrajna05:3719 min.
 
Siedlce05:3921 min.
 
Piekarnicza05:4325 min.
 
Belgradzka05:4527 min.
 
Warneńska05:4729 min.
 
Kolumba05:4931 min.
 
Brętowo PKM05:5234 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy