Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Nowy Port Góreckiego07:20
Marynarki Polskiej07:22
Śnieżna07:24
Stadion Energa Gdańsk07:26
Mostostal07:27
Żaglowa - AmberExpo07:28
Swojska07:30
Węzeł Kliniczna
 
07:31
0 min.
 
Twarda07:321 min.
 
Stocznia Północna07:332 min.
 
Stocznia SKM07:354 min.
 
Plac Solidarności07:376 min.
 
Dworzec Główny07:398 min.
 
Hucisko07:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich07:4514 min.
 
Paska07:4615 min.
 
Ciasna07:4716 min.
 
Zakopiańska07:4817 min.
 
Skrajna07:5019 min.
 
Siedlce07:5221 min.
 
Piekarnicza07:5625 min.
 
Belgradzka07:5827 min.
 
Warneńska08:0029 min.
 
Kolumba08:0231 min.
 
Brętowo PKM08:0534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy