Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Góreckiego09:00
Marynarki Polskiej09:02
Śnieżna09:04
Stadion Energa Gdańsk09:06
Mostostal09:07
Żaglowa - AmberExpo09:08
Swojska09:10
Węzeł Kliniczna
 
09:11
0 min.
 
Twarda09:121 min.
 
Stocznia Północna09:132 min.
 
Stocznia SKM09:154 min.
 
Plac Solidarności09:176 min.
 
Dworzec Główny09:198 min.
 
Hucisko09:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich09:2514 min.
 
Paska09:2615 min.
 
Ciasna09:2716 min.
 
Zakopiańska09:2817 min.
 
Skrajna09:3019 min.
 
Siedlce09:3221 min.
 
Piekarnicza09:3625 min.
 
Belgradzka09:3827 min.
 
Warneńska09:4029 min.
 
Kolumba09:4231 min.
 
Brętowo PKM09:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy